Jump to content

Apie mus

EGP projektas savo veiklą pradėjo 2010 metais, buvo vienas populiariausių projektų Lietuvoje, taip pat turėjo tikrai nemažą žaidėjų srautą, bei serverių pasirinkimą. Šiandien CS-EGP projektas sugrįžta į Jūsų ekranus su begale užsibrėžtų naujų tikslų ir naujovių. Mūsų pagrindinis tikslas išsiskirti iš kitų serverių, suteikti žaidėjams puikiai praleistą laiką bei, plėstis interneto platybėse.

kJS`

klaJdziuS į Prižiūrėtojus.

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis? klaJdziuS

2. Jūsų amžius? 16. 10-23

3. Jūsų skype? chata12370

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Turiu pakankamai patirties šiam "darbui". Manau projektuose, kuriuose buvau šios srities atstovas, atlikau savo darbus puikiai ir teisingai. Atsižvelgiau į žmonių prašymus, nusiskundimus, forumo postus ir t.t. Man šis postas labai patikdavo, kadangi nemėgstu "čyterių", "spamerių", į taisykles nežiūrinčių  žmonių. Žinoma tie, kurie taisyklių nemoka, jiems jas padedu suprasti ir išmokinti.

5. Kodėl turim pasirinkti jus? Kaip ir sakiau, turiu patirties. Iš tikrųjų manau galite pasirinkti bet ką. Kiekvienas yra savotiškai tinkamas šiam dalykui ir iš savo pozicijos norėčiau pasakyti, kad neesu kažkuo išskirtinis.

6. Turite patirties prižiūrėtojo pareigose? Jei taip, kokios? Mano pagrindas buvo "Smokas.lt". Manau geriausiai atlikau savo darbą ten, įgijau daugiausia patirties ir išmokau daug iš kitų prižiūrėtojų ir privilegijas turinčių žmonių.

7. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike? Apie 7 -8 metus.

8. Kiek laiko esate CS-EGP.LT projekto narys? Gana nemažai.

9. Esate Steam'ed žaidėjas? (Jei taip pateikite nuorodą): Esu nonas. Planuoju gauti Steamą.

10. Kaip atliksite savo pareigybes? Prižiūrėsiu serverį nuo lengvinančias programas naudojančių žmonių. Mokinsiu žmones taisyklių. Prižiūrėsiu nuo spamerių, rėksnių į mikrofoną ir pnš.

11. Kokios esate nuomonės apie save? Manau esu savimi pasitikintis, tvarkingas. Mėgstu tiesą, nemėgstu melagių. Esu gan griežtas, bet ir kartu draugiškas, jei su manim kooperuos. Labiau mėgstu, kai žmonės prisitaiko prie manęs, nei aš prie jų, bet šią problemą norėčiau susitvarkyti, nes kai kuriose situacijose gyvenime šis dalykas gali nueiti į blogą linkmę.

12. Kaip patikrinsite žaidėjo IP adresą? amx_ip, amx_last

13. Ką daro "amxmodmenu"? Atidaro administratoriaus meniu.

14. Situacija: Žaidėjas galimai naudoja WallHack pagalbinę priemonę, bet atsisako siųsti SS/Demo įrodymus, kokie Jūsų veiksmai? Manau skirsiu kelis įspėjamuosius kickus. Jeigu žmogus neturės noro toliau išjunkti savo lengvinančią programą, duosiu permanent baną, su forumo linku SS/Demo atsiųsti. 

15 Situacija: Žaidėjas naudojęs pagalbines programas atsijungė iš serverio, kokią komandą turite panaudoti, kad sužinotumėte išėjusio žaidėjo duomenis? amx_last.

16. Ar turite mikrofoną? [PRIVALOMA]: Turiu.

17. Turime Facebook Administatorių grupę, ar atskleisite savo tapatybę pateikdamas mums savo socialinių tinklų nuorodas?:  Vėliau tikrai atskleisiu, dabar man reikia šiek tiek laiko priprasti prie projekto :)

18 Ar buvote baustas už nusižengimus serveriuose? (Nemeluokite, visvien greitai sužinosim): Kiek atsimenu - ne.

19. Ką pagal Jus turėtų daryti prižiūrėtojas? Aprašykite kaip įsivaizduojate "gerą" prižiūrėtoją: Tvarkingas, malonus, padedantis, nerėksnys, subrendęs, griežtas, tvirtas, turintis geležinius nervus.

20. Nuoroda į Jūsų prisistatymo anketą: 

Tikiuosi gausiu postą, ir linkiu visiems bandantiems sėkmės! :)

Anketa nebuvo per naują parašyta, kadangi tai gaišintų mano laiką ir buvo pasakyta, kad aš nebūtinai turiu ją perrašyti :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Priimtas bandomajam laikotarpiui. Bus stebimas aktyvumas, elgesys serveryje, forume, kolektyvo tarpe. 

Savaite laiko būsi tokioje situacijoje, kad galėsi greitai iškristi. Susisiek su fonex arba DemenT su nuorodą į šią temą. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema yra užrakinta.

© 2018 CS-EGP.LT VISOS TEISĖS SAUGOMOS
SVETAINĖS TURINĮ KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA, PRIEŠINGU ATVEJU BŪSITE BLOKUOJAMAS.


×