Jump to content

Apie mus

EGP projektas savo veiklą pradėjo 2010 metais, buvo vienas populiariausių projektų Lietuvoje, taip pat turėjo tikrai nemažą žaidėjų srautą, bei serverių pasirinkimą. Šiandien CS-EGP projektas sugrįžta į Jūsų ekranus su begale užsibrėžtų naujų tikslų ir naujovių. Mūsų pagrindinis tikslas išsiskirti iš kitų serverių, suteikti žaidėjams puikiai praleistą laiką bei, plėstis interneto platybėse.

lAd

lAd

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis? lAd

2. Jūsų amžius?18

3. Jūsų skype?-

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Nes esu lb aktyvus ir priziuretojas praverstu kai kitu kooperatyvininku nera 

5. Kodėl turim pasirinkti jus? Nes neturiu gyvenimo tai gyvenu countery 

6. Turite patirties prižiūrėtojo pareigose? Jei taip, kokios? Turiu. Priziurejau serveri seniau bisk :)

7. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike? apie 7 metus

8. Kiek laiko esate CS-EGP.LT projekto narys?  apie 100h :D

9. Esate Steam'ed žaidėjas? (Jei taip pateikite nuorodą):https://steamcommunity.com/id/lAdkys123/

10. Kaip atliksite savo pareigybes?Kaip priklauso!

11. Kokios esate nuomonės apie save? Geros gan mldc as

12. Kaip patikrinsite žaidėjo IP adresą? amx_ip

13. Ką daro "amxmodmenu"?ismeta lentele su kick slay ban ir pns 

14. Situacija: Žaidėjas galimai naudoja WallHack pagalbinę priemonę, bet atsisako siųsti SS/Demo įrodymus, kokie Jūsų veiksmai?Uzbaninti zaideja ir siusti i foruma.

15 Situacija: Žaidėjas naudojęs pagalbines programas atsijungė iš serverio, kokią komandą turite panaudoti, kad sužinotumėte išėjusio žaidėjo duomenis? amx_last

16. Ar turite mikrofoną? [PRIVALOMA]:Turiu

17. Turime Facebook Administatorių grupę, ar atskleisite savo tapatybę pateikdamas mums savo socialinių tinklų nuorodas?: Jokubas Kelpsa

18 Ar buvote baustas už nusižengimus serveriuose? (Nemeluokite, visvien greitai sužinosim):Buvau 

19. Ką pagal Jus turėtų daryti prižiūrėtojas? Aprašykite kaip įsivaizduojate "gerą" prižiūrėtoją:Buti aktyvus , padorus , draugiskas ir kas be ko gerai saudytu ;) ^

20. Nuoroda į Jūsų prisistatymo anketą:

Dalintis šį pranešimą

Aš vienareišmiškai už, 
Senaii žinomas veikėjas , turi daug patirties žaidime, gal net daugiau už kaikuriuos kitus priž

Dalintis šį pranešimą

Bahūriukas malačius yra, labai geras žaidėjas ir malonus žmogus. Pakalbi, pasijuoki, pasidžiaugi. Aš už!

Dalintis šį pranešimą

Kandidatura atmesta. 

Serveryje matomas tu dažnai, viskas su tuo gerai, bet anketa užpildyta su begale klaidų, nemotyvuojančiai, kai kuriuose atsakymuose pats save iškeli į kažkokias aukštumas ir įsivaizduoji esąs geriausias. 

Be viso to  kaip ir minejai pats, esi projekto dalyvis gal apie 100 valandų. 

Kiti prižiūrėtojai yra gave savaitės bandomuosius laikotarpius, arba žaidė projekte daug ilgiau. 

O tu tikiesi po 4 parų (tiesioginio) žaidimo, buti atsakingas už 5 serverius.. 

Anketa pildai ne sau, ne tiems kas komentuoja, o administracijai. (man, fonex, dement), tavo akimis yra normalu sulaukti tokios anketos? 

"gyvenu countery" "geros gan mldc as"? 

Pildydamas anketa negali rašyti tokių kaip "ir pnš" yra konkretus klausimas, turi būti konkretus atsakymas. (administratoriaus privilegijų valdymas, arba administratoriau valdymo meniu). Pradėjai vardint admin galimybes, o galiausiai parašei ir pnš. 

Galbūt atrodo, kad kabinejuos, bet overall bendras vaizdas nekoks. 

Kaip asmenybė, tu visai nieko, viskas su tavim gerai. Bet investuok daugiau laiko į temą, nes jeigu tokiu būdu ir prižiūrėtoju būsi, tai čia bus daug bėdų. 

Tema rakinama LAIKINAI. 

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

© 2018 CS-EGP.LT VISOS TEISĖS SAUGOMOS
SVETAINĖS TURINĮ KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA, PRIEŠINGU ATVEJU BŪSITE BLOKUOJAMAS.