Jump to content

Apie mus

EGP projektas savo veiklą pradėjo 2010 metais, buvo vienas populiariausių projektų Lietuvoje, taip pat turėjo tikrai nemažą žaidėjų srautą, bei serverių pasirinkimą. Šiandien CS-EGP projektas sugrįžta į Jūsų ekranus su begale užsibrėžtų naujų tikslų ir naujovių. Mūsų pagrindinis tikslas išsiskirti iš kitų serverių, suteikti žaidėjams puikiai praleistą laiką bei, plėstis interneto platybėse.

f0nex

Savininkas
 • Turinio skaičius

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  7

f0nex last won the day on September 25 2018

f0nex had the most liked content!

Apie f0nex

 • Rank
  Patyręs

Profile Information

 • Lytis
  Not Telling

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

492 profilio peržiūros
 1. Pirkau vip... Negavau.

  Parašyk man į PM žinutę, savo numerį iš kurio pirkai. Beje, gal tavo IP dinaminis, keičiasi?
 2. Kai buvo serveryje Sentry Guns, kiek ten žaidžiau, tikrai nemačiau daug žmonių, kad jį išvis naudotų, dauguma visiškai net nemokėjo jo net pasistatyti, o tiek, kurie ir pasistatydavo tiesiog pasislėpdavo ir taip rinkdavosi nužudymus, bei už nieką kildavo tope. Remdamasis šiomis išvadomis ir pašalinau Sentry ginklus. Tau jokios prieigos ir nereikia, nėr čia ką daug ir tvarkyt, keletas mažų klaidų. Tavo darbas forumą prižiūrėt, kurt forumo taisykles ir sekt, baust žmones kurie jų nesilaiko.
 3. Anketą I moderatorius

  Anketa atmesta, priežastys kodėl paminėtos kitų.
 4. Dingo

  Pasižiūrėk iš savo pusės, nes iš serverių pusės viskas tvarkoje ir uždėta, IP gal pasikeitė?
 5. Šioje temoje bus rašomi visi įvykdyti serverių atnaujinimai 2018-10 mėnesį. [Visi serveriai] - Išjungta informatyvi žinutė, pranešanti, kad privilegijuotas žaidėjas jungiasi į serverį. - Sutvarkytos paslaugų užsakymo komandos, bei įkelti nauji užsakymų langai su paslaugų aprašymais, iškvietimo komandos: /paslaugos ; /pirkti - Sutvarkytas "Immunity" (Imunitetas nuo banų) , nuo šiol Superadminai turi imunitetą nuo paprastų adminų, bet praranda immunitetą prieš kitus Superadminus. Megaadminai nepraranda imuniteto prieš kitą Megaadminą, jie neturi imuniteto tik prieš prižiūrėtojus, bei savininkus. [Public] - Nuo šiol paprasti žaidėjai, neturintys VIP privilegijos, negaus nemokamų ginklų. - Iš VIP Meniu paėmus naują ginklą, prieš tai turėtas ginklas dingsta, t.y jis neišmetamas ant žemės kaip anksčiau. [Deathrun] - Sutvarkyta amx_gag sistema. - Prasidėjus FreeRun round'ui CT nebegali naudoti ginklų, jie dingsta. - Stovint AFK daugiau kaip 30sec, CT žaidėjai permetami į stebėtojus, Terroristų tai neliečia. [CSDM] - Visiškai pašalinti Sentry Guns. - VIP žaidėjas daugiausiai gali susirinkti už nužudymus 120HP. ( Prieš tai buvo 200HP ) - Padidinti patirties taškai norit pasiekti kitą armijos laipsnį. - Dabartiniai armijos laipsniai, pakeisti į Lietuvos sausumos kariuomenės laipsnius - Žaidėjai turintys Admin privilegiją, automatiškai gauna "Deagle Sniper" vietoj reguliaraus "Deagle". [Daugiau žalos, mažesnis recoil'as] - Pridėtas Multijump [x2] - Praėjus 20min. atsiras balsavimas dėl žemėlapio keitimo. Žemėlapis keisis iškarto, be laiko pratęsimo. - Pridėta "Bazooka"
 6. f0nex'iukas approved. Priimtas.
 7. zhu demo

  Užpildyk pagal anketą!
 8. Prisistatymas - DvX

  Malonu matyt, sveikas atvykęs!
 9. Prižiūrėtojas nušalintas iš savo posto. Ačiū Tau už tai, kad nepatingėjai ir viską aprašei, bei pateikei įrodymus, už pagalbą suteikiamos Superadmin privilegijos 30d. Ačiū.
 10. * *Mes nereikalaujame rašyti prisistatymus būtent pagal šią anketą, jei esate išradingas - užpildykite anketą laisva forma. Prisistatymo anketa: 1. Jūsų vardas: 2. Kiek Jums metų: 3. Iš kokio miesto esate: 4. Jūsų pomėgiai: 5. Apibūdinkite save, koks esate, charakterio bruožai: 6. Ar turite brolių, seserų: 7. Ar turite augintinių (jei taip, būtų puiku pamatyti kaip jis/ji atrodo): 8. Jūsų kontaktai ( būdai su Jumis susisiekti greičiausiai): 9. Kaip sužinojote apie Cs-Egp.lt projektą: 10. Tavo nuotrauka ( visiems įdomu kaip atrodai ):
 11. Skundas priimtas ir užfiksuotas, surinkus dar 2 įspėjimus, žaidėjo privilegijos bus pašalintos. Įspėjimai: 1/3.
 12. Žaidimas: Kas geriau žaidžia

  Ramiakas seniuk, čia tik žaidimas
 13. Žaidimas: Kas geriau žaidžia

  Nardvex. f0nex ar DemenT?
 14. Damn, užjaučiu dėl sunkios vaikystės, labai įdomi istorija, žiūrėsim gal kada ir mums prireiks tavo dabar teikiamų paslaugų Malonu susipažint artimiau.
 15. Demo+SS Fantai

  Švarus, atblokuotas.

© 2018 CS-EGP.LT VISOS TEISĖS SAUGOMOS
SVETAINĖS TURINĮ KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA, PRIEŠINGU ATVEJU BŪSITE BLOKUOJAMAS.


×