Jump to content

Apie mus

EGP projektas savo veiklą pradėjo 2010 metais, buvo vienas populiariausių projektų Lietuvoje, taip pat turėjo tikrai nemažą žaidėjų srautą, bei serverių pasirinkimą. Šiandien CS-EGP projektas sugrįžta į Jūsų ekranus su begale užsibrėžtų naujų tikslų ir naujovių. Mūsų pagrindinis tikslas išsiskirti iš kitų serverių, suteikti žaidėjams puikiai praleistą laiką bei, plėstis interneto platybėse.

Leavinęs.

Narys
 • Turinio skaičius

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  1

Leavinęs. last won the day on September 15 2018

Leavinęs. had the most liked content!

1 sekėjas

Apie Leavinęs.

 • Rank
  Narys
 • Gimtadienis 2001.06.26

Profile Information

 • Lytis
  Male
 • Vieta
  Klaipėda city

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

289 profilio peržiūros
 1. DĖL ADMINO PAREIGŲ

  Projektas nebeaktyvus, savininkai tiesiog nebeturi motyvacijos, ir pelno reikia kad išlaikyti serverius. Čia RIP galiu pasakyt yra. Esu buvęs projekto prižiūrėtojas tai galiu patvirtint kad visiems px čia.
 2. Į priz

  Kaip matau vakar užsiregistravai forume ir iškart į priž pildai, serveryje nematyta sprendžiu tik vakar pradėjai žaist, Na ne man spręst bet manau dar per anksti pildyt.
 3. Bano apeliacija - MzN :|

  Atmesta, banas vistiek pelnytas vien už wh.
 4. Parduodami Steam Acc

  Mhm, csgo visiškai švaru acc galiu už 5,50 paimt, 0 valandų pražaist, tai sakyčiau neapsimoka 10 eurų mokėti.
 5. Senų serverių sugražinimas.

  Del car mod'o prieš yra lt serveriu ir visi tušti. SURF+GUN XP manau reikėtu, visai įdomus modas, ir dar su /ul galetu but. Ir del CSDM + bazooka pritariu, ir daugiau butu norinčiu pirkti paslaugų, jeigu įdėt kokį įdomu vm pasirinkima.
 6. LawreNN. į prižiūrėtojus.

  Su anketa galejei pasistengt labiau, cs 1.6 įsijungei sakei 5 metų gan gerai atsimeni o į 18 klausimą atsakei kad ; Realiai nepamenu nebent kai buvau mažesnis ir mėgau pačytinti. Laikinai esu prieš.
 7. zZz į prižiūrėtojus

  Šiandien public'e gan daug keiksmažodžių naudojai, gal ten sarkazmas bet vistiek kaip būsimam prižiūrėtojui taip elgtis negalima. Prieš.
 8. Ideja serveriams

  Siūlau žaidime padaryti parašius komanda /taisykles arba /rules ir kad butu lietuvių kalbą, anglų kalbą, ir rūsų kalbą išverstos taisyklės, ir parašius komanda /taisykles > pasirenki kalbą > ir išmeta lentele su taisyklėm, ir prie kiekvienos taisyklės rašytu kiek gresia ban laiko, arba gag'o, žiurint koks pažeidimas, bet tikrai priverstu deathrune, knife, public'e, csdm, csgo.
 9. Serveriams.

  [PAŠALINTI] Siūlau pašalinti visuose serveruose kad prisijunge tipo [MEGAADMIN] NICK, nes pabega iškart čyteriai, jau 3 kartaus taip buvo, ir jis manau tikrai nėra reikalingas, užtenka ir tag'o prie niko. Siūlau įdėti publice flashbangus. Siūlau padaryti normalu vipmenu knife serveryje. Tarkim su pasirinkimais multijump, arba flashbang, arba parašiutas, ir prideti koki knife skirta vipams, gal butu daugiau norinčių vip'ą nusipirkti, nes dabar serveris be nieko, nei /knife komanda neveikia. CSDM irgi galetumet padaryti kokį vipmenu, ir dar padaryti kad galetum pats tobulinti sentrygun nes komandos nariai net nežino kaip tobulinti, jie tiesiog sušaudo, jau vakar buvo atvejis.
 10. ANKETA : 1. Jūsų slapyvardis? Lukenaz žaidime. 2. Jūsų amžius? 17 metų, 2001-06-26 3. Jūsų skype? Fb daugiau naudoju tai galiu ir fb duot, bet jeigu reikia skype; exe123333 4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Na norėčiau padėt projektui prasiplest, pritraukti daugiau žmonių, po biškį į priekį judėt, ir palaikyti tvarką serveryje. 5. Kodėl turim pasirinkti jus? Na normaliai laiko praleidžiu public'e, ir matau yra žmonių kurie pagal mane tikrai naudoja 'opengl' arba wh programa, ir kiek žiūrėjau nei vieno prižiūrėtojo nebuvo, owneriu irgi. 6. Turite patirties prižiūrėtojo pareigose? Jei taip, kokios? Turiu, esu buvęs 2 projektuose prižiūrėtojas, ir gan nemažai laiko, vienam apie metus, kitam apie 4mėn. Tiesiog dabar daugiau laiko turiu prie kompiuterio, buvo vasara tai ir laiko nebuvo. 7. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike? 5 metus. 8. Kiek laiko esate CS-EGP.LT projekto narys? Žaidžiau egp nuo 2012 - 2013 metų. Bet aišku nauji savininkai - naujas projektas, tai pradėjau žaist dabar nuo užvakar. 9. Esate Steam'ed žaidėjas? (Jei taip pateikite nuorodą): Taip, steamas - https://steamcommunity.com/id/pussyymagnet69/ 10. Kaip atliksite savo pareigybes? Paprastai, busiu gan aktyvus serveryje, ir prilaikysiu tvarką. Su visais elgsiuos pilietiškai, ir draugiškai. 11. Kokios esate nuomonės apie save? Na apie save geros nuomones, o apie kitus negalvoju. 12. Kaip patikrinsite žaidėjo IP adresą? amx_ip, o jeigu jis jau butu atsijunges nuo serverio amx_last per ten patikrinčiau ip 13. Ką daro "amxmodmenu"? Atidaro admin menu. 14. Ar esate susipažinęs su savo pareigybėm? Taip. 15. Kodėl būtent jūs vertas tapti prižiūrėtoju, o ne kitas žmogus? Na nesu išskirtinis, bet bandyt verta. 16. Aprašykite koks prižiūrėtojas būsite, kaip palaikysite tvarką serveriuose. Busiu draugiškas, nesikeiksiu, elgsiuos pilietiškai, prilaikysiu tvarką serveryje dažnai, bandysiu pritraukti vis naujų žaidėjų. 17. Ar buvote baustas už nusižengimus serveriuose? (Nemeluokite, visvien greitai sužinosim) Na, esu steam žaidėjas nuo 2014 metų, turėjau labai daug paskyrų, daug pardaviau, dabar turiu nauja, nesu baustas serveriuose, nebent kai žaidžiau 2012-2013 metais išbandžiau opengl failiuką, bet nepatiko, ir puikiai žinau kaip jis veikia, tai žinau kaip atpažint čyterį.
 11. Prisistato Fanta

  Sveikas, malonu susipažint, tikiuosi sutarsim
 12. Konkurso Anketos šablonas Jūsų žaidimo Vardas: Žaidime Lukenaz Ar perskaitėte konkurso taisykles, ir susipažinote su jomis?: Taip Kodėl norite steam gifto?(Plačiau aprašykite): Butu gan smagus koks naujas žaidimelis tarp steamo žaidimų. Jūsų skaičius(nuo 1 iki 80): 21
 13. Klaida forume.

  Pastebėjau forume klaidą, nesimato gimimo metų ir t.t, balta spalva. Reikėtu pakeist.

© 2018 CS-EGP.LT VISOS TEISĖS SAUGOMOS
SVETAINĖS TURINĮ KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA, PRIEŠINGU ATVEJU BŪSITE BLOKUOJAMAS.


×