Jump to content

Apie mus

EGP projektas savo veiklą pradėjo 2010 metais, buvo vienas populiariausių projektų Lietuvoje, taip pat turėjo tikrai nemažą žaidėjų srautą, bei serverių pasirinkimą. Šiandien CS-EGP projektas sugrįžta į Jūsų ekranus su begale užsibrėžtų naujų tikslų ir naujovių. Mūsų pagrindinis tikslas išsiskirti iš kitų serverių, suteikti žaidėjams puikiai praleistą laiką bei, plėstis interneto platybėse.

- fck -

Administratorius
 • Turinio skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  2

- fck - last won the day on October 10 2018

- fck - had the most liked content!

2 sekėjų

Apie - fck -

 • Rank
  Patyręs
 • Gimtadienis 1999.09.11

Profile Information

 • Lytis
  Male
 • Vieta
  Kaunas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

404 profilio peržiūros
 1. lAd

  Kandidatura atmesta. Serveryje matomas tu dažnai, viskas su tuo gerai, bet anketa užpildyta su begale klaidų, nemotyvuojančiai, kai kuriuose atsakymuose pats save iškeli į kažkokias aukštumas ir įsivaizduoji esąs geriausias. Be viso to kaip ir minejai pats, esi projekto dalyvis gal apie 100 valandų. Kiti prižiūrėtojai yra gave savaitės bandomuosius laikotarpius, arba žaidė projekte daug ilgiau. O tu tikiesi po 4 parų (tiesioginio) žaidimo, buti atsakingas už 5 serverius.. Anketa pildai ne sau, ne tiems kas komentuoja, o administracijai. (man, fonex, dement), tavo akimis yra normalu sulaukti tokios anketos? "gyvenu countery" "geros gan mldc as"? Pildydamas anketa negali rašyti tokių kaip "ir pnš" yra konkretus klausimas, turi būti konkretus atsakymas. (administratoriaus privilegijų valdymas, arba administratoriau valdymo meniu). Pradėjai vardint admin galimybes, o galiausiai parašei ir pnš. Galbūt atrodo, kad kabinejuos, bet overall bendras vaizdas nekoks. Kaip asmenybė, tu visai nieko, viskas su tavim gerai. Bet investuok daugiau laiko į temą, nes jeigu tokiu būdu ir prižiūrėtoju būsi, tai čia bus daug bėdų. Tema rakinama LAIKINAI.
 2. klaJdziuS į Prižiūrėtojus.

  Priimtas bandomajam laikotarpiui. Bus stebimas aktyvumas, elgesys serveryje, forume, kolektyvo tarpe. Savaite laiko būsi tokioje situacijoje, kad galėsi greitai iškristi. Susisiek su fonex arba DemenT su nuorodą į šią temą.
 3. Wudson į prižiūrėtoją.

  Kandidatura atmetama. Kolegos jau viską surašė. Sėkmės kituose kartuose. Tema rakinama.
 4. ^^=)*fruKt.wmv demo

  Pildyk pagal anketa. Nesvarbu kas per situacija, yra tam anketa. Tema rakinama.
 5. Pasiūlymas

  Pabūsiu kitoniškas ir pasikartosiu savo nuomonę. Tam, kad būtume kažkuom įdomus ir išskirtiniai, turėtume tuos pastovius mappus kurie yra kiekvienam serveryje išvis pašalinti. PAsakysiu negražiai, bet tokioje serverių gausumoje, esame pilki, nes pas mus viskas tas pats ką galima rasti kituose serveriuose. Esu už.
 6. Rašyk papeikimą, privilegijuoto žaidėjo nusižengimą. Čia jis nebus atitinkamai nubaustas. Max, banas. O tokius norime naikinti. Taigi, pildyk anketa kitoje skiltyje, ir gaus įspėjimų. Tema rakinama
 7. Du Kavos

  Informuok administracija, o ne kurk bereikalinga tema, netvarkinga. Tema rakinama.
 8. zhu demo

  F0nex viską parašė, tema rakinama.
 9. Ox1d Demo

  Pildyk pagal anketa. Tema rakinama.
 10. klaJdziuS Prisistatymas

  Galėjai plačiau parašyti viską. Toks vaizdas, kad dėl atrankos į prižiūrėtojo postą surašei greitai. Vienaip ar kitaip, malonu susipažinti. Sėkmės didžiausios!
 11. klaJdziuS į Prižiūrėtojus.

  1. Į konkretų klausimą nesugebejai atsakyti konkrečiai. Atidžiai skaityk. (kiek LAIKO žaidžiate cs egp projekte). 2. Serveryje, tavęs daug nemačiau. Savo ruožtu ir paskirta pozicija, tavo pretendavima atmetu su dideliu pliusu ir pagyrimu už anketą. Kas liečia anketa, tikrai nustebinai, logika turi, gramatika gera, mintis išdėstėi ryšliai ir aiškiai, bet šiuo atveju, trūksta susipažinimo su tavimi žaidime, bei aktyvumo. Nenuliūsk ir neįsižeisk, tau iki posto nedaug reikia, bet šį kartą susilaikysiu, kadangi buvo padarytu klaidų su prižiūrėtojais, kurių kartoti nenorime, o kolkas ir dabartiniai prižiūrėtojai turi pakankama darbo bei pačio žaidimo santyki. Pamėgink pagerinti savo aktyvumą ir užpildyk anketa vėliau, jeigu parodysi ryžtą ir norą kaip minėjai, tikrai būsi mūsų komandos dalimi. Tema rakinama.
 12. Tave pirmą kartą matau šiame projekte, dėl sentry, taip, biški negerai, kad išvis pašalintas tapo, reikejo palikt bent, kad viena leistu statyt. Bet taip juk dar sunkiau. Ar ne?
 13. ᑕᔕ-EGᑭ.ᒪT KOᒪEKTYᐯᗩᔕ VISI ESATE KOLEKTYVE - UJ GAIDYNE

© 2018 CS-EGP.LT VISOS TEISĖS SAUGOMOS
SVETAINĖS TURINĮ KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA, PRIEŠINGU ATVEJU BŪSITE BLOKUOJAMAS.


×