Jump to content

Apie mus

EGP projektas savo veiklą pradėjo 2010 metais, buvo vienas populiariausių projektų Lietuvoje, taip pat turėjo tikrai nemažą žaidėjų srautą, bei serverių pasirinkimą. Šiandien CS-EGP projektas sugrįžta į Jūsų ekranus su begale užsibrėžtų naujų tikslų ir naujovių. Mūsų pagrindinis tikslas išsiskirti iš kitų serverių, suteikti žaidėjams puikiai praleistą laiką bei, plėstis interneto platybėse.

Fanta

Narys
 • Turinio skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  4

Fanta last won the day on September 17 2018

Fanta had the most liked content!

5 sekėjų

Apie Fanta

 • Rank
  Patyręs
 • Gimtadienis 1997.09.11

Contact Methods

 • Svetainė
  http://www.cs-egp.lt
 • Skype
  hpoweris

Profile Information

 • Lytis
  Male
 • Vieta
  Lietuva

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

595 profilio peržiūros
 1.  Sekmės pildantiems.

 2. Labas vakaras visiems,skelbiu atranka į forumo moderatorius laukiu visu naujų nariu, kurie nori užimti šias svarbias pareigas, daug nešnekėjes paruošiu jūms anketa, ir laukiu konkurentų. Atranka bus stabdoma, tada kaip rasime tinkama/us asmenius šioms pareigoms. (draudžiama pildyti kurie turi jau komandos nario statūsa). Reikalavimai : - Aktyvumas (Minimum 3val per dieną) žaidime/forume - Tvarkingas profilis ir reputacija - Gebėjimas atpažinti "čyterius" - 10 pranešimų forume - Bent 2val praleistų forume - Puikiai mokėti Serverio, Bausmių temas. - Žinoti visas komandas - Mokėti peržiūrėti Demo - Turėti "švarią sąžinę" (Nebūti registruotas kaip "čyteris") - Turėti kaip minimum 18 metų. ------------------------------------------------------------------------------------ Serveryje turėsite VIP'a *Turėsite galimybe kilti karjeros laiptais, tarkime būnant moderatoriumi kelti savo patirtį, tobulinti įgudžius ir toliau eiti į serverio prižiūrėtojus. Tapti Globaliu forumo moderatoriumi. Bandomasis laikotarpis 7dienos. ------------------------------------------------------------------------------------ Anketa: Jūsų Vardas: Jūsų tikrasis vardas: Kiek jūms metų?: Kas yra Forumo moderatorius?: Koki darba atlieka moderatorius?: KIek laiko žaidžiate mūsų serveriuose?: Parašykite savo naujienas pasiulymus darbui: Kuom esate išskirtinis negu kiti jūsų konkurentai?: Jūsų savybės: Jūsų skype kontaktai:
 3. Pastebėto Sukčiaus Anketa: Jūsų žaidimo slapyvardis (NICK) žaidime?: Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: SS/Demo įrodymai: Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Aprašykite situaciją (Kuo nusikalto žaidėjas): Taisyklės: Temos pavadinimas turi būti: Sukčius, slapyvardis (NICK). Pildant anketą negalima vartoti keiksmažodžių/įžeidimų. Pildyti anketą atskiroje temoje! Anketos be SS/Demo įrodymų bus Atmestos.. Tą pačią anketą galima kurti tik kartą, jei kažką pamiršot - yra redagavimo mygtukas. [SVARBU] Draudžiama keisti(ar/ir kelti į talpyklą, kurį keičia) SS/nuotraukų formatą. Privaloma pateikti neredaguotus .bmp formato SS įrodymus! Privalote užpildyti visus 5 punktus! Atlygis: Už pastebėto sukčiaus anketą (jei ji yra patvirtinama) Jūs gaunate VIP 7 dienom. Jei sukčius turėjo kokią nors paslaugą, ji atitenka Jums![išskyrus prižiūrėtojo pareigos] SVARBU: Jei anketa yra užpildyta neteisingai, ar yra pažeidžiamos taisyklės, administratorius pasilieka teisę, jos netikrinti. Failų talpinimui rekomenduojame: www.zippyshare.com
 4. Informacija apie anketų pildymą. Jeigu nesate užtikrinti, kad būsite geras, aktyvus prižiūrėtojas, net nepildykite. Prižiūrėtojo darbas yra rimtas, Jūs turite būti aktyvus, draugiškas, tinkamai atliekantis pareigas ir svarbiausia nepiknaudžiaujantis savo pareigomis. Serveryje turėsite ne tik žaisti savo malonumui, bet užtikrinti jį ir kitiems serverio žaidėjams. Nesvarbu ar tai žmonės turintys paslaugas, ar ne. Visi susirinkę į šį serverį turi jaustis saugūs ir nepatiriantys patyčių: Visus čyterius baninti (tam tikram laikui) priklauso nuo rimtumo. Keiksmažodžius, įžeidinėtojus tildyti taip pat pagal tam tikrą nusižengimą (darykite taip, kaip jums atrodo geriausia, svarbiausia nepersistenkite) Noriu pasakyti, jog bus išrinkti tik keletas prižiūrėtojų, rinksime tik pačius geriausius, Jūsų ir mūsų nuomone. Atranka nebus palikta visalaik atidaryta, tai reiškia - kas kažkiek laiko ji bus atrakinama (tiek serveryje, tiek forume bus tai paskelbta) kada galėsite pildyti. Duosime Jums laiko, tad neskubėkite jos rašyti, viską apmastykite. Reikalavimai: - Turite būti aktyvus, atsakingas. - Kai žaidėjas prašo pagalbos, turite jam padėti, neignoruoti. O jeigu nežinote, kaip padėti, kreipkitės arba nukreipkite patį žmogų pas administraciją (savininkus). - Su kiekvienu žaidėju turite bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas ar Jūsų priešas. - Visus bausti privalote taip pat. - Turėtumėte būti raštingas. - Privalote laikytis visų bendrų paprastų žaidėjų/priveligijuotų žaidėjų taisyklių. - Turite turėti kažkiek patirties tiek tokiame darbe, tiek pačiame žaidime. - Nekonfliktuoti su kitais administracijos nariais. Anketą galite rasti forumo skyrelyje, skiltyje "Kolektyvas ir atrankos".

© 2018 CS-EGP.LT VISOS TEISĖS SAUGOMOS
SVETAINĖS TURINĮ KOPIJUOTI DRAUDŽIAMA, PRIEŠINGU ATVEJU BŪSITE BLOKUOJAMAS.


×